ElectrolineΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ - Electroline

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Καθήκοντα θέσης:

  • Δημιουργία επαγγελματικής εικόνας του καταστήματος
  • Γνώση των προϊόντων της εταιρείας
  • Εξασφάλιση καθαριότητας και καλής εικόνας των χώρων εργασίας
  • Διασφάλιση ελέγχου ποιότητας κατά την παραλαβή/αποθήκευση/διακίνηση προϊόντων
  • Αποτελεσματική προώθηση των προϊόντων στην αγορά/πελάτες
  • Παρακολούθηση ανταγωνισμού και τάσεων αγοράς
  • Εισπράξεις
  • Δημιουργία και διατήρηση καλών σχέσεων με πελάτες
  • Δημιουργία αξίας στον πελάτη διαμέσου της ορθής και άρτιας εξυπηρέτησης
  • Ανάπτυξη ικανοτήτων πώλησης και εξυπηρέτησης

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Καλή Γνώση Η/Υ
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών (commissions+bonus)
  • 13ο μισθό
  • Εκπτώσεις στα προϊόντα μας
  • Συνεχής Εκπαίδευση

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.