ElectrolineΒΟΗΘΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ - Electroline

ΒΟΗΘΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ

Καθήκοντα θέσης:

  • Δημιουργία εικόνας επαγγελματισμού, αποτελεσματικότητας και ευγένειας για την Εταιρεία σε όλες τις επαφές με εξωτερικούς και εσωτερικούς πελάτες
  • Διασφάλιση ελέγχου ποιότητας κατά την παραλαβή, φόρτωση και παράδοση των προϊόντων
  • Συνεχής επικοινωνία με τον Επιθεωρητή Αποθήκης
  • Διασφάλιση της εφαρμογής όλων των σχετικών προνοιών της νομοθεσίας (θέματα ασφαλείας)
  • Αύξηση της παραγωγικότητας μέσα από την χρήση συστημάτων πληροφορικής και τεχνολογίας
  • Διασφάλιση ελέγχου και τήρησης άμεμπτων διαδικασιών κατά την προμήθεια προϊόντων, αναλώσιμων και άλλων υλικών / περιουσίας
  • Αποτελεσματική διαχείριση της διακίνησης και αποθήκευσης εμπορευμάτων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Καλή Γνώση Η/Υ
  • Ειδική άδεια για την ασφαλή οδήγηση και λειτουργία περονοφόρων οχημάτων (forklift) θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Πενθήμερη Εργασία
  • 13ο μισθό
  • Ταμείο Προνοίας

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.